BBMD | Bingöl Barka Mimarlık ve Danışmanlık, 2000 yılından bu yana mesleki çalışmalarını birlikte sürdüren Özgür Bingöl ve İlke Barka tarafından 2011 yılında İstanbul'da kurulmuştur.


Mimarlık ve kentsel tasarım çalışmaları kapsamında farklı ölçeklerde projeler gerçekleştiren ofis, ağırlıklı olarak toplu konutlar, endüstri yapıları, kamu yapıları ve kentsel yenileme konularında ürün vermektedir.


Ekibin çalışmaları arasında kentsel konular üzerine yapılan araştırma projeleri ve tasarım yarışmaları kapsamında geliştirilen çok sayıda ödüllü proje yer almaktadır.


BBMD | Bingol Barka Architecture & Consultancy is founded in Istanbul in 2011 by Özgür Bingöl and İlke Barka, who have been continuing their professional studies since 2000.


BBMD develops architectural  and urban design studies in different scales. Mass housing, industrial buildings, public buildings and urban renewal are main fields of interest.


The team's work also includes research projects on urban issues and a number of award-winning projects in design competitions. 


Bu web sitesinde yer alan tüm görseller ve fotoğraflar © BBMD

https://www.bingolbarka.com/